جزئیات محصول      محصولات » اکسید روی سپیده مهر قم - شرکت جهان شیمی

اکسید روی سپیده مهر قم - شرکت جهان شیمی


یکی از تولیدات داخلی جهان شیمی اکسید روی میباشد که با نام تجاری اکسید روی سپید مهر با خلوص 99.7 % تولید میشود اکسید روی تولیدی این شرکت بهترین اکسید روی تولیدی در کشور ایران میباشد اکسید روی سپید مهر قم بعلت خلوص بالا و تهیه شده از ورق روی دارای کیفیت عالی میباشد و به رنگ سفید برفی (سفید سفید) با دانه بندی و مش بندی 1000 و بسیار سبک  می باشد.

اما معمولا" اکسید روی در ایران با خاک روی و یا آند روی تولید میگردد که با قیمت پائین و به رنگ سفید کمی تیره یا خاکستری میباشد البته تولید کنندگان ادعا خلوص بالا را میکنند اما رنگ و سنگینی اکسید روی خلوص واقعی پایین تر را نشان میدهد.
اکسید روی سپیده مهر قم در دو گرید صنعتی و خوراکی تولید میشود گرید صنعتی اکسید روی سپیده مهر قم مناسب برای صنایع کاشی و لعاب و چینی و سرامیک و نیز تولید مکمل دام و طیور و همچنین صنایع تولید قطعات لاستیکی و قطعات پلاستیکی و تولید استئارات روی با خلوص و کیفیت بالا و ساخت چرم مصنوعی و تولید گرانول و تولید مواد آرایشی و بهداشتی و صنایع رنگ سازی و ... مناسب میباشد.

نوع خوراکی اکسید روی سپید مهر با بسته بندی خاص مناسب جهت صنایع داروسازی و غذایی میباشد.

قیمت اکسید روی سپید مهرقم تولیدی تابعی از قیمت روزانه روی در بازار میباشد و با بالا و پایین رفتن قیمت روی افزایش و یا کاهش می یابد البته قیمت اکسید روی مارک سپیده مهر قم این شرکت بعلت بالاترین کیفیت در ایران بالاتر از تمام اکسید روی ها میباشد.

کاربرد اکسید روی این شرکت بیشتر جهت کارخانجات کاشی و سرامیک و لعاب و نیز تولید قطعات پلاستیکی و لاستیکی و تولید لوازم بهداشتی و آرایشی و تولید مواد شیمیایی و ترکیبات روی خلوص بالا همچون استئارات روی میباشد.
شرکت جهان شیمی آماده ارایه و فروش اکسید روی به صورت تحویل فوری و قابل ارسال به سراسر ایران میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت جهان شیمی 88848547 - 88317033 و یا با مدیر فروش مهندس شناسی 09121576285 تماس حاصل فرمائید. 
   
خانه اصلی::درباره ما::محصولات::ارتباط با ما