جزئیات محصول      محصولات » واردات و فروش سوکرالوز چینی غذایی و دارویی - جهان شیمی

واردات و فروش سوکرالوز چینی غذایی و دارویی - جهان شیمی


شرکت جهان شیمی واردکننده سوکرالوز در ایران از کشور چین برای صنایع غذایی میباشد سوکرالوز ضد دیابت و برای افراد دیابتی جهت جایگزین شکر نیز وارد میگردد .

شرکت جهان شیمی وارد کننده انواع افزودنیهای غذایی و قند های رژیمی و سوکرالوز میباشد برای خرید با ما تماس حاصل فرمایید.
88317033-88848547
09121576285 مدیر فروش (مهندس شناسی)

سوکرالوز چیست ؟ سوکرالوز تنها ماده شیرین‌کننده‌ای است که از شکر واقعی گرفته شده و سال 1998 مورد تأیید قرار گرفته است. این ماده حدود 600بار از شکر شیرین‌تر است و طعمی مشابه شکر دارد و در انواع غذاها و نوشیدنی‌ها بخوبی حل می‌شود. ولی برخلاف شکر باعث پوسیدگی دندان‌ها نمی‌شود. سوکرالوز در صورتی که به صورت تنهایی در ماده غذایی استفاده شود، کالری نخواهد داشت. به طورکلی سوکرالوز در مواد پخته شده بیشتر کاربرد دارد و یکی از پرطرفدارترین شیرین‌کننده‌های مصنوعی به شمار می‌رود. این ماده از لحاظ ایجاد توده‌های سرطانی یا ایجاد مشکل در سیستم باروری و عصبی مشکلی برای انسان ایجاد نمی‌کند و مقدار مجاز آن برای انسان روزانه 5 میلی‌گرم تعیین شده است.  

بعلت تحمل دمایی بالا سوکرالوز در ایران برای تولید کیک و کلوچه و شیرینی و بستنی و پودرهای آماده نسکافه و نیز صنایع تولید گز و سوهان استفاده گسترده ای دارد و در مقایسه با شکر قیمت بسیار مناسب تری دارد.برخلاف آسپارتام که دمای تا 85 را تحمل میکند میتواند دمای تا 285  درجه سانتیگراد را تحمل کند

 

  
   
خانه اصلی::درباره ما::محصولات::ارتباط با ما