جزئیات مقالات      مقالات » پودر کلر تصفیه آب

پودر کلر تصفیه آب


شرکت جهان شیمی ارائه کننده پودر و قرص کلر با برندهای معتبر میباشد جهت خرید با شماره های 02188317033 و 02188848547 تماس حاصل فرمایید .


کلر یا همان هیپو کلریت کلسیم بعنوان ضدعفونی کننده و ضد قارچ و گندزدا در تصفیه آب آشامیدنی و آّب استخر شنا و تصفیه فاضلاب کاربرد بسیاری دارد .

پودر کلر 65% معمولا" جهت تصفیه آب آشامیدنی و تصفیه پساب ها و فاضلاب ها و نیز ضدعفونی کردن میوه ها و سبزیجات در کارخانه ها کابرد دارد.

پودر کلر 65% ایرانی و هندی عرضه میگردد و پودر کلر 70% هندی و ژاپنی و پودر و قرص 90% آمریکایی عرصه میگردد.

پودر کلر70% معمولا" در استخر شنا عمومی کاربرد دارد اما کلر 90% که بهترین کلر موجود در ایران میباشد و تولید کشور آمریکا میباشد جهت استخرهای شنا خصوصی و استخرهای روباز و کلا" استخرهایی که کیفیت آب برایشان فوق العاده مهم است کاربرد دارد.

کلر 90% بصورت پودر و قرص میباشد که نوع پودری بعلت اثر سریع کاربرد دارد و قرص کلر بعلت آزاد شدن آهسته و نیز داشتن آنزیم ضد جلبک کاربرد دارد.

قرص کلر گزینه عالی برای استخرهای خانگی و شخصی می باشد وعلاوه بر ضد عفونی آب از سبز شدن و جلبک زدن و کرم کردن آب استخرهایی که از آب چاه ها یا رودخانه استفاده میکنند ویا در ویلاها در محوطه باز قرار دارند جلوگیری می کند.

قرص کلر در بسته های یک کیلویی شامل 5 قرص 200 گرمی هستند بشکه های قرص کلر 50 کیلویی می باشند و در فصل تابستان امکان عرضه بسته یک کیلویی قرص کلر وجود دارد.


  
   
خانه اصلی::درباره ما::محصولات::ارتباط با ما