جزئیات مقالات      مقالات » جوهر لیمو یا اسید سیتریک( Citric Acid )

جوهر لیمو یا اسید سیتریک( Citric Acid )


شرکت جهان شیمی اسید سیتریک آبدار و خشک خوراکی و غذایی از کشور چین  وارد می نماید که میتوانید جهت اطلاع در مورد خرید و قیمت اسید سیتریک با تلفن­های شرکت جهان شیمی 02188317033 -02188848547 و یا با مدیریت فروش مهندس شناسی 09121576285 تماس حاصل فرمائید. 

شرکت جهان شیمی واردات و فروش اسید سیتریک چینی با بهترین کیفیت و معتبرترین برندها در بسته های 25 کیلویی را بر عهده دارد جهت خرید اسید سیتریک با ما تماس حاصل فرمایید . 
اسید سیتریک Citric Acid
اسید سیتریک یا جوهر لیمو بعنوان یک نگهدارنده و طعم دهنده در صنعت تولید مواد غذایی کاربرد گسترده ای دارد طعم ترشی خیلی از مواد غذایی همچون آبنبات ها و لواشک ها و ترشیجات و آبلیموها و نوشا به ها و نوشیدنی ها و اجیل های تفت داده شده و ... از سیتریک موجود در آنها است.


بصورت کریستال ها خشک به دوشکل سیتریک آبدار ( مونوهیدرات ) و سیتریک خشک ( آنهیدرات ) است که هردو نوع از نظر ظاهر یکسان و بلوری شکل همانند شکر هستند.
بعنوان نگهدانده در تولید سوسیس و کالباس نیز کاربرد دارد در صنایع تولید آرد و نان جهت بالا بردن کیفیت و ماندگاری کاربرد دارد همچنین در تولید زیتون جهت طعم ترشی سرکه مانند استفاده می گردد.

اسید سیتریک   ( Citric Acid  ) یا جوهر لیمو یکی از اسیدهای آلی است که در لیموترش و پرتقال وجود دارد. یکی از عمده ترین روش های تولید آن بیوتکنولوژی با استفاده از قارچ آسپرژیلوس نایجر میباشد .


اسید سیتریک در صنایع نوشابه ، آبمیوه ، آرایشی و بهداشتی و داروئی ... استفاده میگردد و علاوه بر طعم دهندگی باعث تنظیم PH     نیز میشود .

اسید سیتریک در دو نوع مونوهیدرات ( آبدار ) و آن هیدروز ( خشک یا بدون آب ) بصورت پودر کریستال تولید شده و عموما در کیسه های کاغدی چند لایه بسته بندی میگردد و به فروش میرسد .

www.jahanshimi.com/detail/138.html 
   
خانه اصلی::درباره ما::محصولات::ارتباط با ما